۱۴۰۰ يکشنبه ۲۸ شهريور
عملکرد

رسالت آموزش مداوم

 

دفتر آموزش مداوم به عنوان زیر مجموعه­ ای از معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر، می کوشد تا در جهت حفظ، تحکیم و ارتقا دانش و مهارت حرفه ­ای مشمولین، ب برنامه­ ریزی مبتنی بر نیازسنجی و با استفاده از کلیه امکانات و موقعیتهای موجود، بهترین و مناسبترین آموزش های مورد نیاز جامعه پزشکی و پیراپزشکی استان و البته در مرحله بعد کشور را ارائه دهد.

از این رو با برگزاری برنامه های حضوری به صورت مدون، سمینار، کنگره، کنفرانس علمی یکروزه، کنفرانس­های ادواری، کارگاه، دوره کوتاه مدت حرفه­ ای و برنامه­ های غیر حضوری شامل مقالات و محتواهای چند رسانه ای، تلاش می­ کند تا جامعه پزشکی شامل پزشکان عمومی وجامعه پیراپزشکی شامل کارشناسان و کارشناسان ارشد پرستاری، مامایی، علوم­آزمایشگاهی و ... با آخرین دانش تخصصی روز آشنا شوند و زمینه مناسبی برای ارتقا خدمات ارایه شده به جامعه فراهم آید.

 

در این راه با معاونت های دانشگاه علوم پزشکی از جمله معاونت درمان، بهداشت، ستاد مرکزی اورژانس 115 تعامل داشته و برای تخصیص مجوز برگزاری و نظارت بر حُسن اجرای برنامه­ های برگزار شده توسط این سازمانها با آنها همکاری می­ کند.

 

دفتر آموزش مداوم با اهتمام ویژه ­اَی که در توسعه شیوه های آموزش از راه دور دارد سعی میکند با برنامه ریزی و دعوت از اساتید متبحر و تهیه محتواهای غنی، تمامی مشمولین کل کشور را تحت پوشش قرار دهد و در ارتقاء محتوای آموزش های ارایه شده و ارزیابی تأثیر آنها می کوشد.

 

همچنین رسالت مرکز اموزش مداوم در بخش برنامه های غیر حضوری این است که در کوتاه مدت امکان تولید محتوای الکترونیکی مورد نیاز کلیه گروه‌های پرجمعیت و پر اهمیت مشمولین را داشته و در میان مدت برنامه ریزی را به سمتی ببرد که بتواند در سطح ملی دوره های بسیار با کیفیت و سطح بالای آموزشی را برای تمامی گروه های مشمول این اجرا نماید.

 

تاریخ به روز رسانی:
1400/06/10
تعداد بازدید:
346
Powered by DorsaPortal